דשא סינטטי במרכז מתקינים ע"י אומנויות בירוק

 

ישראל היא מדינה הסובלת ממחסור חמור במים. אנשים היום אינם יכולים להרשות לעצמם דשא טבעי, המצריך השקיה מרובה ולכן דשא סינטטי במרכז יהווה את הפתרון המושלם עבורם, לגינה ירוקה תמיד עם תחזוקה אפסית. דשא סינטטי נראה כל כך טבעי, עד כי קשה להבחין כי מדובר למעשה בדשא שעשוי מסיבים סינטטיים. בזמנו כאשר רק החלו אנשים להבין מהם היתרונות של דשא סינטטי, מחירו היה גבוה. היום כאשר יש ביקוש והיצע רבים, נתן למצוא סוגים שונים ואיכותיים של דשא שעשוי מסיבים סינטטיים במגוון סוגים. יש לדעת כי על מנת להשיג דשא איכותי מהסוג הסינטטי, יש לבחור דשא בעלת צפיפות גבוהה. למשל, דשא בעל משקל כבד יותר, ייחשב לדשא איכותי.

 

הדשא הסינטטי, הופיע לראשונה, במגרשי כדורגל ורק אז, הוא החל להופיע בתור אלמנט של עיצוב גינות במרכז או בכל אזור אחר בארץ. יש להכין את התשתית הנכונה הכוללת יישור האדמה, סומסום ויריעות ניילון מיוחדות שתמנענה את צמיחתם של עשבים שוטים. יש לציין, כי מ"ר אחד של דשא סינטטי, עולה הרבה יותר מאשר מ"ר אחד של דשא טבעי, אך הטיפול, ההשקיה יעלו הרבה יותר עם הזמן. זו אחת הסיבות שאנשים שעסוקים שעות רבות מחוץ לביתם, יעדיפו להתקין דשא סינטטי בגינתם.

 

הבדלים בין האיכויות של דשא סינטטי במרכז

 

עם השנים כאשר דשא סינטטי במרכז צבר תאוצה והחל להופיע כמעט בכל גינה בישראל, גם הסוגים השונים והחדשים של דשא מסוג זה, החלו להופיע. היום יש מבחר רב של גוונים וסוגים, אשר יתאימו לכם במיוחד לעיצוב של גינה מושלמת עם צמחייה מרשימה ואלמנטים נוספים שרק ייפו אותה יותר. התחושה של "ירוק בעיניים" בכל עונות השנה, היא זו שגורמת לאנשים רבים להתקין דשא סינטטי. גם במקומות הציבוריים, כגון כיכרות בערים השונות, גינות במבנים ציבוריים תוכלו להבחין בדשא סינטטי במגוון סוגים.

 

אם החלטתם לרכוש מטרים רבים של דשא סינטטי, תוכלו אף למצוא הנחה משמעותית, אם הגינה שלכם היא גדולה במיוחד. גננים במרכז ובאיזורים שונים בארץ, יוכלו למצוא עבורכם את הדשא הסינטטי האיכותי ובמחירים זולים יותר אצל יבואנים וספקים שהם עובדים מולם שנים. יש לדעת כי רכישה של הדשא הסינטטי היא משמעותית, כי לא כדאי כי תרכשו במחיר זול במיוחד דשא מסוג זה, היות והוא לא יהיה איכותי ויתפורר עם הזמן. כדאי להשקיע בדשא שיהיה עבה במיוחד מהסוג הסינטטי, כך שהשקעה זו תהיה ארוכת טווח. יש לציין כי דשא מאיכות טובה עשוי להחזיק מעמד מעל ל- 15 שנה.

 

גינה מטופחת ומרשימה במראה הכי טבעי שיש

 

אין כמו גינה מטופחת, תוכלו תמיד להוסיף פסלים, חלוקי נחל, פרגולות ומזרקות כאשר כל אלה נמצאים על הרקע הירוק והמרשים של דשא סינטטי רך ועבה. יש לציין כי מומלץ לרכוש דשא בעל סיבים של מעל ל-10 ס"מ, היות והסיבים אמורים לכסות את התפרים של הדשא הסינטטי.  ההתקנה של הדשא הסינטטי, מצריכה  ידע מקצועי של בעל מקצוע כגון גנן, היות ולא כל אחד יכול להתקין אותו. בזמן התקנת הדשא, כדאי כי תהיו ליד הגננים, במיוחד אם אתם כבר יודעים כיצד מתקינים אותו, מהם חומרי הגלם שיש להשתמש בהם לפני ההנחה של הדשא עצמו, כך שתהיו בטוחים כי הכול נעשה על פי הסדר ומדובר על בעלי מקצוע שעוסקים שנים בהתקנת דשא סינטטי.

 

הוראות תחזוקה לדשא סינטטי מחברת גינון מקצועית

 

יש להיזהר מדברים או חפצים חדים, מה שעשוי לפגום בדשא ואף לקרוע אותו. כאשר תתקינו דשא זה, מומלץ להישמע להוראות התחזוקה של הגנן, כך שהוא יישמר לכם שנים רבות. אם החלטתם לעצב גינה או להקים גינה חדשה בחצר ביתכם, כדאי לפנות אל המומחים בתחום. חברת אומנויות בירוק, עוסקת מעל ל-22 שנה בהקמה ועיצוב גינות, כאשר הבעלים בה הם אדריכלי נוף ומחזיקים בצוותים מקצועיים. כל ראש צוות גינון בחברה, הוא אדריכל נוף, מה שיקנה לכם גינה איכותית ומעוצבת ע"י הטובים והמומחים בתחום. כעת, גינת החלומות שלכם  עשויה להתגשם באמצעות בחירה נכונה של אנשי מקצוע שהם בעלי שם ומוניטין בעיצוב והקמת מאות רבות של גינות.