עיצוב גינות במרכז ע"י חברה המתמחה באדריכלות נוף והקמת גינות

 

מי מאיתנו אינו חולם על בית פרטי עם גינה מטופחת? כזו שיהיה נעים לשהות בה עם בני הבית ולארח אורחים. זו הסיבה כי עיצוב גינות במרכז צובר תאוצה בשנים האחרונות. יש להעסיק בעלי מקצוע איכותיים כגון מעצבי גינות שיסייעו לכם להגשים מטרה זו. יש לציין כי העיצוב הינו שונה בין הגינות השונות, היות וניתן למצוא גינה ים תיכונית, גינה בסגנון יפני, עיצוב גינה אנגלית ועוד הרבה סוגים. מה שחשוב לציין הוא ששלב התכנון של הגינה, מתחיל על הנייר.

 

בעלי מקצוע כגון מעצבי גינות ואדריכלי נוף יודעים, כי על מנת לכוון נכון את הלקוח שמעוניין בגינה חדשה, עליהם לדייק בכל פרט הרעיון של הלקוח עובר מהשרטוט הממוחשב עוד טרם מתחילים בשלב ההקמה. דבר זה הוא חשוב היות וזה מה שיחסוך את ההפסד הכספי בשל טעויות שונות או חשיבה שגויה גם אם כוונתכם הייתה טובה. עיצוב גינות, הפך להיות שם דבר ואנשים רבים נעזרים באנשי מקצוע מן השורה הראשונה. הדבר הראשון שמבחינים בכניסה לבית הינה הגינה ולכן יש שמקדישים הרבה מחשבה ומשאבים על מנת להגיע למראה מרשים כבר בכניסה אל הבית.

עיצוב גינות במרכז - אומניות בירוק.jpg

 

אלמנטים חסכוניים במים לעיצוב גינות במרכז

 

המים עלו בעשרות אחוזים ואנשים פחות שותלים דשא ולכן הם מזמינים דשא סינטטי במרכז, צמחים חסכוניים במים, כך שהגינה מצד אחד תיראה ירוקה ופורחת אך מצד שני אין צורך לבזבז הרבה מים להשקיה. גם מבחינת תכנון הגינה יש לתכנן נכון את השימוש בה. למשל, אם אתם מארחים הרבה אנשים, כדאי להשאיר את הגינה מרווחת. אם אתם מעוניינים בגינה שתהיה אינטימית יותר שתבודד אתכם מכל הנעשה מחוצה לה, יש לבחור בעצים גדולים שייצרו בידוד טבעי בין הגינה לסביבה שמחוצה לה. שימוש עם מומחים, יסייע לכם להקים ולעצב בהצלחה את הגינה שלכם על פי קונספט מסוים.

 

ישנם אנשים רבים ומשפחות בכלל, אשר גרות באזור המרכז והן בעלות גינות פרטיות.לכן  כדאי להתייעץ עם חברה אשר מתמחה בעיצוב גינות במרכז כך שתהיו בטוחים שהגינה שלכם תהיה מעוצבת נכון, תהיה מרווחת, ירוקה ועל פי הקונספט שבחרתם. חברות רבות של גינון, מחזיקות באדריכלי נוף, אשר מתמחים בתכנון והקמה של גינות פרטיות כך שהם יתאימו לכם באמצעות הידע הרב שלהם, צמחיה שתתאים לתנאי האור, אלמנטים שונים שלא תצטרכו הרבה מים להשקיה ואפילו תכנון מערכת של מים אפורים, מה שיחסוך לכם בכלל את הוצאות המים.

 

תנאי האור והשטח וחלוקה נכונה של הגינה

 

אם רכשתם זה עתה בית פרטי באזור המרכז, והתחלתם עם תכנון הגינה שלו, כדאי כי תזמינו גנן במרכז שהוא בעל שנים רבות של ניסיון והמלצות של אנשים רבים שכבר הקימו גינות באמצעותו. כדאי לבקש עבודות של אותו גנן, כך שתתרשמו מהמקצועיות והניסיון שלו, או אפילו תוכלו לבחור באחת הגינות שמצאה ח בעיניכם בזמן שיציג לכם את עבודותיו. יש להתאים את תנאי השטח, תנאי האור והחלוקה המכונה ביותר של הגינה. אם גינתכם ממש גדולה, כדאי לשלב בה אלמנטים נוספים כגון פסלים, מזרקות וריהוט גן מעוצב. ישנם כאלה שמחליטים אף להקציע שטח מסוים לגינת תועלת לגידול ירקות אורגניים. על מנת שהגינה שלכם תהיה מעוצבת נכון, מרשימה ומרווחת, יש להזמין חברה מקצועית כמו חברת אומנויות בירוק, אשר תתכנן עבורכם גינה מושלמת. החברה היא בעלת 22 שנים של ניסיון בגינון, כאשר בעליה הם אדריכלי נוף ותכננו מאות גינות במשך שנות ניסיונם. בכל צוות גינון ישנו אדריכל נוף, אשר מפקח על הקמת הגינה ועיצובה. את הגינה חברת אמנויות בירוק, תשרטט עבורכם ותתחשב, הן בתקציב שלכם והן בסגנון האהוב עליכם, כך שתהיה לכם פיסת גן עדן משלכם שיהיה לכם את התענוג הגדול לשבת בה עם בני המשפחה ואף לארח חברים או קרובים.